Finish'in en güçlüsü Finish Quantum Ultimate Bulaşık Deterjanı ile tanışmaya hazır mısın? 

Finish'in en güçlüsü Yeni Finish Quantum Ultimate ile tanışın. Saatlerce beklemiş lekeleri bile sudan geçirmeden çıkarır. Cam aşınma karşıtı sistemiyle, hassas bulaşıklarınızın da makinede yıkanmasını sağlar, böylece her yıkamada 57 litre su tasarruf ettirir. Bulaşıklarınızın uzun ömürlü ve ışıl ışıl olması için Finish Quantum Ultimate!

Gelişmiş yepyeni formülü ile Finish Quantum Ultimate bulaşık makinesi deterjanı teknolojisinde en son noktada! Power jel yağları söker atar, likit powerball mükemmel parlaklık  sağlar, toz deterjan kurumuş lekeleri bile sudan geçirmeye gerek kalmadan temizler, 3 bölmeli yeni kapsül teknolojisi kolay çözülür! 
Finish Quantum Ultimate, yepyeni ve üstün teknolojisi ile kurumuş lekeleri bile çıkarabilir! Peki ya sorun deterjanınızda değilse? Bulaşıklarım neden kirli çıkıyor ve bulaşık makinem neden temizlemiyor gibi sorularınız varsa, nedeni birden fazla olabilir. Makinenizin en iyi performansı verebilmesi için düzenli bakım yapmalı, en iyi temizlik performansı için tuz ve parlatıcı kullanmalısınız.

Yeni Finish Quantum Ultimate Bulaşık Deterjanı için tıklayın