KATILIM KOŞULLARI

 1. Finish’le ŞipŞak İndirim kampanyasının düzenleyicisi Orta Mah. Demokrasi Cad. Benckiser Sit. No.92 Tuzla, İstanbul adresinde mukim İstanbul Ticaret Odası’na 189995-5 sicil numarası ile kayıtlı Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. (“Reckitt”) dır.
 1. Bu kampanyaya Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üzeri tüketiciler katılabilir. Reckitt  çalışanları  kampanyaya katılamazlar.
 2. Bir tüketici kampanyaya birden fazla kez katılabilir. Kampanya tek fiş veya fatura üzerinden herhangi bir markadan yapacağınız bulaşık makinesi deterjanı ya da elde yıkama deterjanı alan herkese finish.com.tr de geçerli 250 TL ve üzeri Finish Quantum Ultimate ve Finish Quantum Max alışverişlerinde 75 TL değerinde indirim kodu hediye edilecektir. Tek (1) bir  fiş/fatura ile 1 (bir) adet ödül kazanılmaktadır. Her satış fişi/fatura ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri/faturaları birleştirilemez.
 3. Kampanyaya dahil olan satış noktaları / perakendeciler: Kampanya online satış kanalları da dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm satış noktalarında geçerlidir.
 4. Kampanya ödülü:  Finish.com.tr üzerinden Finish Quantum Ultimate ve Finish Quantum Max için yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişe 75 TL indirim kodu hediye edilecektir.
 5. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır.  Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül hakkı tanımlaması yapılacaktır.
 6. Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 01.05.2022 - 31.07.2022 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 31/07/2022'dir.
 7. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca katılımcı satış noktalarından  bulaşık makinesi deterjanı ya da elde yıkama deterjanı kategorisindeki herhangi bir markaya ait ürünleri satın almanız ve ilgili bir fişe/faturaya sahip olmanız gerekir. Daha sonra Whatsapp üzerinden katılım adımlarını eksiksiz tamamlamanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını iletmeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.
 8. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır. Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez.
 9. İndirim kodlarının son geçerlilik tarihi 31.08.2022 dir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilemez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Reckitt herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 10. Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devredilemez.
 11. Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Reckitt dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.
 12. Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.
 13. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde Turkey.ConsumerRelations@rb.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.
 14. Aşağıdaki noktalar, fişin/faturanın fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:

- Satış Noktası

- Fiş/fatura numarası veya belge numarası

- Fişin/Faturanın tarihi ve saati

- Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı

- Fişin/Faturanın toplam tutarı

Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.

 1.  Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir. Aynı fiş ya da fatura kapsamında 250 TL ve üzeri bulaşık deterjanı kategorisinde yapılan harcamalar başka bir kişiye devredilemez.
 2. Fiş/faturalarınızı katılımınız onaylanana kadar saklanmalıdır. Reckitt, bazı durumlarda, fişi kabul etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.
 3. Finish’le ŞipŞak İndirim kampanyası, diğer Finish kampanyaları ile birleştirilemez.
 4. Reckitt, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.
 5. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacak olup, İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri yetkili olacaktır.
 6.  pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://finish.com.tr/pages/fatura-kampanyaİşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya ya da ikramiye için kullanılamaz.